Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 20 May 2019r. jest to 140 dzień roku. Do końca roku pozostało 225 dni. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia
 

Aktywna integracja

2018-09-21 16:28:53 (komentarzy: 0, wyświetleń: 781)

Poleć na:          

Tradycją kaliskiego Zespołu Szkół jest coroczny wyjazd klas pierwszych, który jest okazją do poznania się młodzieży, integracji zespołu wychowawczego oraz współpracy z wychowawcą przez wspólny pobyt, zajęcia, gry i zabawy prowadzone poza szkołą.

W pierwszej połowie września pięć klas pierwszych wraz z wychowawcami: Magdaleną Łojek, Katarzyną Arsobą, Renatą Effenberg-Nawrot, Wojciechem Sztobryniem i Danutą Stempień wyjechało na obóz integracyjny zorganizowany na Ośrodku Kadet OK w miejscowości Długie.

Doświadczona kadra instruktorów zapewniła młodzieży i opiekunom wiele atrakcji. Młodzież, podzielona na grupy, uczestniczyła w wyprawie kajakowej szlakiem wodnym biegnącym przez trzy jeziora, rywalizowała w paintballowych potyczkach według ciekawych scenariuszy. Nie zabrakło też gier terenowych, wędrówek po lesie czy walki z własnymi słabościami na ściance wspinaczkowej. Odpoczynkiem od przygód było wieczorne ognisko.
Wyjazd integracyjny był świetną okazją dla młodzieży i wychowawców, aby poznać się bliżej, zdobyć pierwsze wspólne doświadczenia we współpracy, pokonywaniu trudności i zabawie. Zaowocował pierwszymi wspomnieniami związanymi z nową klasą i szkołą.

INFO: [Powiat Drawski]

 

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

XX Wojewódzka Olimpiada w Karate Kyokushin
Targi Ogrodnicze Drawsko Pomorskie
Orszak Trzech Króli 2019 r
100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ