Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 19 March 2019r. jest to 78 dzień roku. Do końca roku pozostało 287 dni. Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia 

Cenny spokój w domu

2018-07-09 22:18:21 (komentarzy: 0, wyświetleń: 715)

Poleć na:          

W dniu 22 czerwca 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim odbyło się spotkanie dotyczące wytycznych do programu odziaływań korekcyjno – edukacyjnych dla osób stosujących przemoc w rodzinie.

Organizatorem spotkania było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim. Uczestniczyły w nim osoby kierujące kandydatów do w/w programu: pracownicy ośrodków pomocy społecznej, kuratorzy Sądu Rejonowego w Drawsku Pomorskim oraz przewodniczący zespołów interdyscyplinarnych.
Zgromadzonych gości przywitał Janusz Garbacz, Etatowy Członek Zarządu oraz Iwona Joeks – Budzyńska - Kierownik Kancelarii PCPR w Drawsku Pomorskim. Spotkanie poprowadziła psycholog Izabela Madera. Pani psycholog przedstawiła podstawę prawną, formy pracy, reguły uczestnictwa, warunki ukończenia programu oraz jego monitoring. Program ma na celu rozwijanie umiejętności samokontroli i współżycia w rodzinie, kształtowanie umiejętności w zakresie wychowania dzieci bez używania przemocy, uznanie przez osobę stosującą przemoc w rodzinie swojej odpowiedzialności za stosowanie przemocy, zdobycie i podniesienie wiedzy na temat mechanizmów powstawania przemocy w rodzinie, zdobycie umiejętności komunikowania się i rozwiązywania konfliktów w rodzinie bez stosowania przemocy oraz uzyskanie informacji o możliwościach podejmowania działań terapeutycznych. Rozpoczęcie Programu przewidziane jest na dzień 31.08.2018r.

INFO: [Powiat Drawski]

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

Orszak Trzech Króli 2019 r
100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r
MEDYK 2018
Kiermasz Wielkanocny 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ