Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 12 December 2018r. jest to 346 dzień roku. Do końca roku pozostało 19 dni. Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia
 

Dzień Pieczonego Ziemniaka

2018-09-18 10:52:49 (komentarzy: 0, wyświetleń: 587)

Poleć na:          

Jak co roku we wrześniu, Powiatowy Dzienny Dom Samopomocy-Ośrodek Rehabilitacyjno- Kulturalny w Drawsku Pomorskim zorganizował zabawę integracyjną pod nazwą „Dzień Pieczonego Ziemniaka”.

Spotkanie dla osób niepełnosprawnych odbyło się w Ośrodku Skiff- SLALOM nad jeziorem Okra, a jego tematem przewodnim były militaria. Do organizacji imprezy dołączyło się wojsko amerykańskie wystawiając sprzęt bojowy. Gości z zaprzyjaźnionych placówek przywitał Starosta Drawski, który zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy.


Jak to bywa w koszarach, uczestnicy imprezy mogli się zmierzyć strzelając z pistoletu i działa na kartofle oraz śpiewając żołnierskie piosenki. Każdy ośrodek zaprezentował również ręcznie robioną chustę rezerwisty. W kantynie, gdzie serwował „blady” (kucharz w MON) nie zabrakło smacznych kąsków, które ukryły się pod nazwami takimi jak „żużel z kolą”, „podeszwa”, czy „bee gees” - opowiada Joanna Orzepowska, Kierownik Ośrodka.

Na zaproszenie odpowiedzieli uczestnicy środowiskowych domów samopomocy z Łobza i Klępczewa, powiatowego ośrodka wsparcia z Gryfic i powiatowego domu samopomocy w Białogardzie, uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej w Czaplinku oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Darskowie.

INFO: [Powiat Drawski]

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r
MEDYK 2018
Kiermasz Wielkanocny 2018r
Dzieci Witają Wiosnę 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ