Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 25 February 2018r. jest to 56 dzień roku. Do końca roku pozostało 309 dni. Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia 

I ty zostań super Superbohaterem

2018-02-02 15:20:57 (komentarzy: 0, wyświetleń: 306)

Poleć na:          

Codzienna praca z niepełnosprawnymi dziećmi, stawianie czoła wszystkim przeciwnościom losu to dla całej kadry Stowarzyszenia "Radość z życia" nie lada wyzwanie! Dzięki ich wytężonej i pełnej poświęcenia pracy, możemy być świadkami małych cudów! To często przypadki dzieci skazanych przez medycynę na niepowodzenie, które pozornie nie miały szans na siedzenie, chodzenie czy choćby samodzielne jedzenie posiłków z użyciem sztućców.
Determinacja terapeutów i wola walki podopiecznych doprowadziła już wiele razy do bardzo dużych postępów ruchowych, która daje ogrom radości nie tylko terapeutom, ale również ich rodzicom.

Akcja „I ty zostań super Superbohaterem” skierowana jest do wszystkich osób, którym nie jest obojętny los niepełnosprawnych dzieci i którzy chcą wesprzeć codzienne działania Stowarzyszenia.

Wszelkie sukcesy podopiecznych obydwu placówek nie byłyby możliwe bez wsparcia ze strony ludzi dobrej woli, nazywanych przez całą kadrę „Superbohaterami”! Dlatego, jak co roku, prosimy was o drobny gest i wsparcie w postaci przekazania 1% podatku na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia, które zobowiązuje się do dalszego rozwoju obydwu ośrodków i dalszej wytężonej pracy na rzecz lepszego życia swoich podopiecznych.
KRS 0000207472, "TWOJA SZKOŁA 96888"

Tekst i grafika: Monika Rudzińska

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

Pożar w Wierzchowie 2017r
Magiczna Podróż
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
55 lat Nadleśnictwo Drawsko 2017r.
DRAGON 17 Odwrót
Boże Ciało w Drawsku Pomorskim 2017r.
V Manewry Ratownicze Czaplinek 2017r.

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ