Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 09 December 2018r. jest to 343 dzień roku. Do końca roku pozostało 22 dni. Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia
 

I ty zostań super Superbohaterem

2018-02-02 15:20:57 (komentarzy: 0, wyświetleń: 1077)

Poleć na:          

Codzienna praca z niepełnosprawnymi dziećmi, stawianie czoła wszystkim przeciwnościom losu to dla całej kadry Stowarzyszenia "Radość z życia" nie lada wyzwanie! Dzięki ich wytężonej i pełnej poświęcenia pracy, możemy być świadkami małych cudów! To często przypadki dzieci skazanych przez medycynę na niepowodzenie, które pozornie nie miały szans na siedzenie, chodzenie czy choćby samodzielne jedzenie posiłków z użyciem sztućców.
Determinacja terapeutów i wola walki podopiecznych doprowadziła już wiele razy do bardzo dużych postępów ruchowych, która daje ogrom radości nie tylko terapeutom, ale również ich rodzicom.

Akcja „I ty zostań super Superbohaterem” skierowana jest do wszystkich osób, którym nie jest obojętny los niepełnosprawnych dzieci i którzy chcą wesprzeć codzienne działania Stowarzyszenia.

Wszelkie sukcesy podopiecznych obydwu placówek nie byłyby możliwe bez wsparcia ze strony ludzi dobrej woli, nazywanych przez całą kadrę „Superbohaterami”! Dlatego, jak co roku, prosimy was o drobny gest i wsparcie w postaci przekazania 1% podatku na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia, które zobowiązuje się do dalszego rozwoju obydwu ośrodków i dalszej wytężonej pracy na rzecz lepszego życia swoich podopiecznych.
KRS 0000207472, "TWOJA SZKOŁA 96888"

Tekst i grafika: Monika Rudzińska

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r
MEDYK 2018
Kiermasz Wielkanocny 2018r
Dzieci Witają Wiosnę 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ