Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 27 June 2019r. jest to 178 dzień roku. Do końca roku pozostało 187 dni. Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia
 

JEST MOC PRZED MISTRZOSTWAMI EUROPY

2018-05-31 17:50:26 (komentarzy: 0, wyświetleń: 940)

Poleć na:          

Zawodnicy Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian Jankowo szlifują formę by jak najlepiej wypaść na Mistrzostwach Europy Federacji WUAP w Trójboju Siłowym, które odbędą sie w Pabianicach w dniach od 12 do 17 czerwca 2018 r.

Bardzo dobrą okazją by sprawdzić obecną formę były zawody w wyciskaniu sztangi leżąc w Gniewie, które odbyły się 26. 05.2018.
Reprezentanci S.S.S. Rufian Jankowo osiągnęli zadowalające wyniki. W kategorii wagowej do 100 kg Mariusz Rufkiewicz uporał się ze sztangą ważącą 160 kg i zajął V miejsce.
Lepiej poszło młodszemu Rufkiewiczowi, Mateusz w kategorii do 90 kg zajął IV miejsce z wynikiem 182,5 kg do trzeciego miejsca zabrakło tylko 2,5 kg.
Pod koniec zawodów przyszedł czas na wyciskanie wielokrotne i tu Mateusz Rufkiewicz Pokazał swój ogromny potencjał siły i wytrzymałości. Wygrywa te konkurencję z duża przewagą.
Sztangę ważącą 82,5 kg Mateusz wycisnął aż 47 razy ustanawiając tym samym nowy rekord Gniewu i Kościewa w wyciskaniu wielokrotnym. Zawodnik na drugim miejscu wykonał 41 powtorzeń a na trzecim 39 powtorzeń.

Następnego dnia to jest 27 maja czworo reprezentantów S.S.S. Rufian Jankowo wybrało sie do Kościana by walczyć w zawodach w Martwym Ciągu.
Zawody odbyły się na rynku w centrum Kościana i pomimo upalnej pogody zawodnicy S.S.S. Rufian Jankowo pokazali sportowy charakter i ducha walki.
Zawody były liczone zgodnie z tabela Wilksa W kategorii Junior bardzo dobrze spisał się Konrad Kondzierski, który udźwignął sztangę ważącą 190 kg i zajął I miejsce.
W kolejnej kategorii senior uczestniczyło troje reprezentantów S.S.S. Rufian Jankowo.
Przemysław Kaźmierczak unosi ciężar 250 kg co jest jego nowym rekordem życiowym i zajmuje IV miejsce, z kolei Karol Frąckowiak uporał sie z ciężarem 280 kg, wynik ten dał Karolowi trzecie miejsce, kategorie seniorów wygrywa Mateusz Rufkiewicz, który zalicza ciężar 260 kg.

Zawodnicy składają gorące podziękowania panu Bogdanowi Dworkiewiczowi, Maciejowi Krzywickiemu, Dawidowi Szuta i Krzysztofowi Kośmińskiemu za wsparcie wyjazdów na te zawody

Tekst i zdjęcia: [Rufi]

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

XX Wojewódzka Olimpiada w Karate Kyokushin
Targi Ogrodnicze Drawsko Pomorskie
Orszak Trzech Króli 2019 r
100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ