Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 21 October 2018r. jest to 294 dzień roku. Do końca roku pozostało 71 dni. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia 

Kolizja przy młynie. O winie rozstrzygnie sąd.

2018-05-24 20:42:58 (komentarzy: 0, wyświetleń: 915)

Poleć na:          

Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu przy ulicy Młyńskiej w Łobzie. Z aut wyciekły płyny eksploatacyjne. Sąd będzie musiał rozstrzygnąć, który z kierowców jest winny kolizji.

W środę po południu na skrzyżowaniu ulicy Młyńskiej z przedłużeniem ulicy Krzywej biegnącej pod torami kolejowymi w kierunku nieczynnego młyna doszło do niegroźnej kolizji samochodu dostawczego z osobowym, z aut wyciekły płyny eksploatacyjne. Ich neutralizacją zajęli się strażacy. Droga wojewódzka nr 151 była zablokowana przez kilkanaście minut. Potem wprowadzono ruch wahadłowy.

Jak udało się ustalić reporterowi lobez24 dostawczy mercedes jechał w kierunku Świdwina, na wysokości młyna z drogi podporządkowanej wyjechało przed niego osobowe renault. Doszło do kolizji pojazdów i wycieku płynów eksploatacyjnych. Jak widzimy na zdjęciach, mercedes uderzył centralnie w lewy dok renault. Kolizja powinna zakończyć się mandatem dla kierowcy, który nie zachował należytej ostrożności, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej.

Niestety, który kierowca zawinił w tym przypadku, będzie musiał rozstrzygnąć łobeski sąd. Dlaczego? Kierowca osobowego renault twierdzi, że kierowca mercedesa sygnalizował zamiar skrętu w prawo i dlatego postanowił włączyć się do ruchu. Natomiast tego faktu nie potwierdza kierowca mercedesa.

Tekst i zdjęcia: [lobez24.pl]

 

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r
MEDYK 2018
Kiermasz Wielkanocny 2018r
Dzieci Witają Wiosnę 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ