Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 19 March 2019r. jest to 78 dzień roku. Do końca roku pozostało 287 dni. Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia 

Mienie o wartości prawie 180 tyś odzyskane przez POLICJANTÓW

2018-07-09 22:09:22 (komentarzy: 0, wyświetleń: 1319)

Poleć na:          

Wspólne działania policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie oraz drawskich funkcjonariuszy zakończyły się odzyskaniem trzech skradzionych samochodów, przyczep campingowych, lawety, motoru i licznych części zamiennych. Wartość odzyskanego mienia szacowana jest na około 172000 zł.

Kradzieże samochodów są niewątpliwie bardzo uciążliwą formą przestępczości. Chodzi nawet nie tylko o wartość materialną. Auto ułatwia transport do pracy, szkoły czy w nagłych przypadkach do lekarza. Motywowani chęcią zysku przestępcy swoje ofiary takich możliwości najzwyczajniej pozbawiają.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Samochodową Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie wspólnie z policjantami z drawskiego garnizonu podjęli czynności w wyniku których zostały odzyskane między innymi 2 samochody marki VW, 1 samochód osobowy marki Audi, laweta, liczne części zamienne. Pojazdy pochodziły z kradzieży na terenie Republiki Federalnej Niemiec. W rękach policjantów znalazł się także 37-letni mieszkaniec Drawska Pomorskiego. Mężczyzna usłyszał już zarzut paserstwa i został objęty dozorem policyjnym. Sprawa ma charakter rozwojowy. Odzyskane przedmioty wkrótce trafią do prawowitych właścicieli.

Tekst i zdjęcia: asp. szt. Maciej Zieliński

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

Orszak Trzech Króli 2019 r
100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r
MEDYK 2018
Kiermasz Wielkanocny 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ