Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 25 February 2018r. jest to 56 dzień roku. Do końca roku pozostało 309 dni. Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia 

Napad!!!

2017-11-07 15:00:25 (komentarzy: 0, wyświetleń: 1179)

Poleć na:          

7 listopada na terenie koszar 2 Brygady Zmechanizowanej przeprowadzono szkolenie instruktażowo-metodyczne z pozorowanym naruszeniem systemu ochrony.
Tematem pokazu z elementami praktycznego działania było działanie służb dyżurnych i sił ochronnych w czasie naruszenia systemu ochrony obiektów wojskowych. Szkolenie zorganizowano aby pogłębić znajomość przyjętych rozwiązań organizacyjnych w zakresie ochrony terenu jednostki wojskowej.
Scenariusz pokazu zakładał trzy główne zagadnienia, napad na podoficera dyżurnego i włamanie do pododdziałowego magazynu broni, przykładowe działanie służb dyżurnych w jednostce wraz z patrolem interwencyjnym Żandarmerii Wojskowej i Policji oraz zabezpieczenie terenu. Podczas szkolenia pokazano i szczegółowo omówiono wszystkie czynności jakie każda z osób funkcyjnych wykonuje po włączeniu się systemu alarmowego.
Tego typu ćwiczenia potrzebne są dla odświeżenia wiedzy i umiejętności żołnierzy, którzy pełnią służbę dyżurną w jednostce jak również dla skoordynowania działania z innymi formacjami, z którymi nie mają do czynienia na co dzień.

Tekst i zdjęcia: por. Paulina Popiel

REKLAMA:

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

Pożar w Wierzchowie 2017r
Magiczna Podróż
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
55 lat Nadleśnictwo Drawsko 2017r.
DRAGON 17 Odwrót
Boże Ciało w Drawsku Pomorskim 2017r.
V Manewry Ratownicze Czaplinek 2017r.

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ