Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 25 June 2019r. jest to 176 dzień roku. Do końca roku pozostało 189 dni. Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia
 

Strażacki mundial piłkarski

2018-10-05 16:19:51 (komentarzy: 0, wyświetleń: 981)

Poleć na:          

Na przełomie września i października 2018 roku rozegrany został Turniej Piłki Nożnej Komend Powiatowych PSP o Puchar Przechodni Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

W turnieju udział wzięły reprezentacje Komend Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej ze Świdwina, Łobza i Drawska Pomorskiego.
Rozpoczęcie zawodów nastąpiło w dniu 18 września br. na boisku sportowym ORLIK w Drawsku Pomorskim przy ul. Złocienieckiej 25.
Tutaj w przyjacielskiej atmosferze rozegrane zostały pierwsze mecze obfitujące w ogromną ilość bramek dzięki czemu na lidera turnieju wysunęła się reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Drawsku Pomorskim.

Kolejny mecz przeprowadzono w dniu 25 września 2018 r. na terenie boiska sportowego ORLIK w Łobzie przy ul. Spokojnej 4.
Zacięta rywalizacja pomiędzy drużynami obfitowała w grad bramek jednakże nie przyniosła ostatecznego rozstrzygnięcia.

Ostatni etap rozgrywek to zmagania na terenie boiska sportowego przy ul. Sportowej 1 w Świdwinie. Tutaj po wyczerpujących zmaganiach udało się rozstrzygnąć klasyfikację końcową turnieju rozgrywanego w systemie pucharowym.

Zdobywcą Pucharu Przechodniego Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Turnieju Piłki Nożnej Komend Powiatowych PSP została reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim.
Drugie miejsce zajęli strażacy z KP PSP w Łobzie, a trzecie gospodarze ostatniego dnia turnieju czyli strażacy z KP PSP w Świdwinie.

W trakcie uroczystego podsumowania zawodów oraz dekoracji laureatów wręczono uczestnikom drobne nagrody i upominki oraz życzono powodzenia w kolejnej edycji turnieju, w której Puchar Przechodni być może powędruje w ręce innej Komendy.

Tekst: st. kpt. Andrzej Podolak Zdjęcia: Tomasz Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI] i [KP PSP Świdwin]

 

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

XX Wojewódzka Olimpiada w Karate Kyokushin
Targi Ogrodnicze Drawsko Pomorskie
Orszak Trzech Króli 2019 r
100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ