Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 19 March 2019r. jest to 78 dzień roku. Do końca roku pozostało 287 dni. Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia 

Wiedzą prawie wszystko o ruchu

2018-05-10 13:05:59 (komentarzy: 0, wyświetleń: 590)

Poleć na:          

W dniu 9 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej w Mielenku Drawskim odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Udział w Turnieju wzięły drużyny wyłonione w etapie gminnym. Młodzież rywalizowała w dwóch grupach wiekowych: gimnazja i szkoły podstawowe.

W klasyfikacji drużynowej gimnazjów zwyciężyło Gimnazjum w Świerczynie przed Gimnazjum w Nowym Worowie, Gimnazjum w Drawsku Pomorskim. W kwalifikacji drużyn szkół podstawowych zwycięstwo przypadło Szkole Podstawowej w Mielenku Drawskim, a kolejne miejsca zajęły: Szkoła Podstawowa w Wierzchowie, Szkoła Podstawowa w Nowym Worowie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Złocieńcu.

Starosta Drawski Stanisław Kuczyński obdarował nagrodami wszystkie zwycięskie drużyny, w każdej grupie wiekowej. Uczestnicy Turnieju odpowiadali na pytania testu z wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego, musieli wykazać się umiejętnościami w jeździe rowerem na torze przeszkód oraz w udzielaniu pierwszej pomocy.
Fundatorem nagród dla uczestników eliminacji powiatowych Turnieju, zorganizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Drawsku Pomorskim, przy współudziale Szkoły Podstawowej w Mielenku Drawskim i Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim, był Powiat Drawski.

INFO: [Powiat Drawski]

 

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

Orszak Trzech Króli 2019 r
100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r
MEDYK 2018
Kiermasz Wielkanocny 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ