Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 27 June 2019r. jest to 178 dzień roku. Do końca roku pozostało 187 dni. Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia
 

ZAWODNICY RUFIANA NA PODIUM

2018-05-19 22:08:34 (komentarzy: 0, wyświetleń: 936)

Poleć na:          

12 maja reprezentanci Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian uczestniczyli w dwóch imprezach sportowych, które odbyły się w dwóch daleko położonych od siebie miejscowościach.

W Płocku odbywały się I MISTRZOSTWA PŁOCKA w wyciskaniu sztangi leżąc, w zawodach uczestniczyło ponad 50 zawodników z całej Polski. Stowarzyszenie Sportów Siłowych Rufian Jankowo reprezentował Leszek Pasieka, który rywalizował w grupie wiekowej ponad 40 lat.
Po bardzo zacietej walce 65 letni Leszek Pasieka odpiera ataki młodszych kolegów i zajmuje II miejsce. Ciężar sztangi z jaka uporał się Leszek Pasieka to 187,5 kg.

Rybnik to kolejna miejscowość w której 12 maja w zawodach uczestniczyli zawodnicy S.S.S. Rufian Jankowo. Tym razem były to Amatorskie Zawody w Trójboju Siłowym.
Reprezentanci Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian w osobach Adrianna Smolińska i Karol Frąckowiak po wielu godzinach morderczej rywalizacji osiagneli bardzo dobre wyniki.
W kategorii Open kobiet Adraianna Smolińska zajęła III miejsce z wynikami: przysiad ze sztangą - 80 kg, wyciskanie sztangi leżąc - 30 kg, martwy ciąg - 87,5,kg.
W kategorii Open mężczyzn Karol Frackowiak zajął II miejsce z wynikiem: przysiad 260 kg, wyciskanie sztangi 165 kg , martwy ciąg 285 kg.

Tekst i zdjęcia: [Rufi]

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

XX Wojewódzka Olimpiada w Karate Kyokushin
Targi Ogrodnicze Drawsko Pomorskie
Orszak Trzech Króli 2019 r
100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ